O nás

Vážení myslivci a lovci,

LOVY ZVĚŘE založil a vlastní Jiří Zakouřil.undefined

Myslivost provozuje již 14 let a za tu dobu posbíral značné množství zkušeností a znalostí. Byl účastníkem lovů ve velkých oborách, bažantnicích, v soukromých revírech potomků šlechtických rodů i v honitbách pronajatých mysliveckými sdruženími. Další zkušenosti má i ze svých loveckých zahraničních cest - Polska, Maďarska, Norska aj.

Všechny tyto své zkušenosti a znalosti se rozhodl zúročit a nabídnout tak své služby myslivcům a lovcům, kteří mají méně možností a příležitostí k lovu, chtějí zažít i lovy jiných druhů zvěře než mají "obvykle" možnost nebo si chtějí odnést nové lovecké zážitky z dalších loveckých destinací.

Kromě myslivosti se aktivně věnuje i střelectví a lovecké kynologii - je majitelem chovné stanice "Od Příhrazkých skal", která se zabývá chovem německých dlouhosrstých ohařů.

Především z důvodu časové náročnosti se rozhodl spolupracovat s dalšími partnery, se kterými tvoří team agentury LOVY ZVĚŘE, který se snaží o hladký běh agentury a Vaši spokojenost na našich loveckých akcích.

Všem myslivcům a lovcům děkujeme za navštívení našich stránek, těšíme se na viděnou a přejeme všem Lovu Zdar!

 

 

 


Webmaster